OKOLICA

BLISKA OKOLICA

Zapomnij o samochodzie i odkryj co mamy za płotem...

OKOLICA DALSZA

Niekoniecznie samochodem - wystarczy że wskoczysz na rower 😉

JEDZENIE

Jeśli znudziło Ci się stołowanie na działce, odkryj co oferuje okolica...

Znudziło Ci się leżenie na leżaku (chociaż czy to może się znudzic? 😉 A może po prostu wolisz aktywne spędzanie czasu.

Nasza okolica ma do zaoferowania atrakcje dla każdego – piechurów, rowerzystów, kajakarzy, a nawet fanów wake’a…

TRASY PIESZE I ROWEROWE

Dom usytuowany jest pośród pól, na skraju lasu. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia że dom jest idealnym punktem startowym dla długich spacerów, wycieczek rowerowych, a także nordic walking. W zależności od preferencji możemy wybrać trasę wiodącą przez pola, lasy, łąki, wsie, nad rzeką - na co tylko mamy ochotę 😉

GRZYBY

Okoliczne lasy to raj dla grzybiarzy! Prawdziwki, kozaki, kanie, a nawet rydze rosną tutaj jak szalone 😉

SPŁYWY KAJAKOWE

Dom Wśród Pól znajduje się ok. 5 km od Wkry - urokliwego szlaku kajakowego na dłuższe lub krótsze spływy, wijącego się wśród pól i lasów. Woda w rzece jest czysta, a w ciepłych miesiącach wakacyjnych idealnie nadająca się do kąpieli.

WAKEBOARD

Poszukujesz mocniejszych wrażeń? W Nowym Mieście (10km) w zalewie na rzece Sona poskakać możesz na wake'u. Wyciąg czynny jest w miesiące wakacyjne.

ZAGRODA ALPAK

W niedalekiej okolicy znajduje się również zwierzęca atrakcja dla najmłodszych - Magiczna Zagroda. Można tutaj nakarmić, pogłaskać a nawet wyprzytulać puszyste alpaki. 🙂

JAZDA KONNA

W bliskiej okolicy we wsi Kondrajec znajduje się stadnina Harmony Park gdzie Ci mniej doświadczeni pobrać mogą lekcje jazdy, a Ci bardziej - pogalopować przez pola.

JEDZENIE

Masz ochotę na jedzenie 'na mieście'? W trochę dalszej okolicy masz do wyboru kilka restauracji: - PIzzeria di Bufala w Sochocinie (7 km) - Zielony Zakątek w Płońsku (15km) - Restauracja w hotelu BoniFaCio (14km) - Malinowy Bzyk przy zjeździe z drogi nr 7 (15km)