NASZ DOM

Godzinę drogi od Warszawy, pośród pól, na skraju lasu stoi drewniany dom. Dom z wielkimi oknami przez które z jednej strony podpatrywać można zwierzęta buszujące wśród zbóż i wiatr hulający po polach, z drugiej natomiast ptaki śpiewające swoje trele morele. Ale dom ten to miejsce nie tylko dla dorosłych - wszak w budowie aktywnie uczestniczyła mała architektka skutecznie domagająca się dziecięcych atrakcji.

UDOGODNIENIA

KUCHNIA

W pełni wyposażona kuchnia z lodówką, płytą indukcyjną, piekarnikiem, tosterem, kawiarką i zmywarką.

ŁAZIENKI

Dwie łazienki - na dole z prysznicem, na górze z wanną. Do dyspozycji również suszarka do włosów.

KLIMATYZACJA I OGRZEWANIE

Podczas upałów klimatyzacja przyjemnie schłodzi wnętrze, natomiast w zimne dni ogrzać się można przy kozie (lub po prostu włączyć kaloryfery ;p)

3 SYPIALNIE

W domu znajdują się trzy sypialnie - na dole z łóżkiem 140cm i druga z łóżkiem 180cm (możliwość rozsunięcia łóżek). Na górze z łóżkiem 200x200cm oraz dwoma pojedynczymi łóżkami. W salonie znajduje się rozkładana kanapa.

UDOGODNIENIA DLA NAJMŁODSZYCH

Goście z dziećmi skorzystać mogą z wyposażenia dla maluchów - w domu znajduje się krzesełko do karmienia, talerzyki i sztućce dziecięce, łóżeczko turystyczne, nocnik.

ATRAKCJE DLA DZIECI

W domu znajduje się pokój zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową, kryjówką i domkiem do czytania. Do dyspozycji najmłodszych są również zabawki, gry i książki. W ogrodzie jest plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą i zjeżdżalnią.

OGRÓD

Odpoczynek na leżakach? Mecz w piłkę? Działka zajmuje powierzchnię prawie hektara, więc każdy znajdzie tu zakątek dla siebie... A zapalonych ogrodników zapraszamy do prac w ogrodzie 😉

OGNISKO & GRILL

W ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości jest również grill.

Zaplanuj pobyt w Domu Wśród Pól